Wydaje się że wystarczy zrobić parę fotek komórką i dwie minuty poświęcić na napisanie treści ogłoszenia. i już można uruchomić ogłoszenie na OLX czy czy Facebook. Jaki będzie efekt ?

Brzydkie zdjęcia zniechęcą wiele osób do kliknięcia w ogłoszenie. Ci którzy już klikną, albo nie znajdą tam informacji o tym czego szukają i uznają że ta nieruchomość tego nie ma. Inni zadzwonią i będą kółko zadawać te same pytania o informacje których brak w ogłoszeniu. W końcu ktoś decyduje się przyjechać. I na miejscu okazuje się że nie tego szukał.
Odbierasz wiele telefonów, Poświęcasz czas na prezentacje i przygotowanie do niej ( sprzątanie i czasem również dojazd)
To potrafi zmęczyć. Po miesiącu już zaczynasz wątpić . Może cena za wysoka ? Obniżasz przez kolejne miesiące cenę, co jeszcze bardziej podkopuje twoją wiarę w wartość twojej nieruchomości. W końcu trafia się kupiec który potrafi to wykorzystać. I sprzedajesz za kwotę o wiele niższą twoje zakładane minimum.

Jak wygląda idealna sprzedaż nieruchomości ?
Dzwoni i ogląda nieruchomość jak najmniej ludzi. Niech oglądają tylko ci naprawdę zainteresowani. W tedy łatwiej sprzedaż za satysfakcjonująca cię cenę. Łatwo i bez stresu. Jak to osiągnąć ?

1. Możesz skorzystać z naszych usług.
Doradztwo i przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Zdjęcia, wirtualne spacery, plany i rzuty 3d oraz redakcja i publikacja ogłoszeń. Zrobimy wszytko aby atrakcyjnie przedstawić twoją nieruchomość, dzięki czemu sprzedaż szybciej i za wyższą kwotę.
Za nasze usługi płacisz z góry, ale ceny są znacznie niższe od prowizji podnośnika.

2. Lub wybierasz dobrego pośrednika na wyłączność.
Jeśli nie znamy dobrego Pośrednika można go szukać np Otodom. Szukaj na liście ogłoszeń z twojej okolicy, takie ogłoszenia które się wyróżniają. A po kliknięci na więcej zdjęcia są również zachęcające nawet gdy prezentują stary dom czy mieszkanie do remontu. Treść ogłoszenia jest przejrzysta a mimo to wszystkie informacje. Ogłoszenie o dobrej treści powoduje że potencjalny klient dzwoni aby się umówić na prezentację.Oczywiście rola pośrednika jest szersza niż tylko zamieszenie ogłoszenia i prezentacja.
Pośrednikowi płacisz po sprzedaży nieruchomości.
Pośrednika możesz też wybrać u nas podstronie Polecani Pośrednicy

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.